Контактні телефони:

+38 (050) 556-82-05

+38 (050) 738-05-41

+38 (099) 121-70-05

Розвиток сільського, зеленого, екологічного та інших видів туризму в Чернігівській області

В останні роки розвиток сільського зеленого туризму набув великої актуальності в Україні. Чернігівщина має всі умови для розвитку цього виду туризму, адже сільський зелений туризм має позитивний вплив на економіку Чернігівської області. 

З цією метою, 7 листопада у приміщенні Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації відбувся круглий стіл на тему: «Розвиток сільського, зеленого, екологічного та інших видів туризму в Чернігівській області. Стан та перспективи». 

У круглому столі прийняли участь заступник Департаменту культури і туризму, національностей та релігій ОДА Кулик А.М., генеральний директор ДО «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області Лісовий А.М., представники Головного управління Міндоходів в Чернігівській області та Департаменту агропромислового розвитку, спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні, суб`єкти господарювання, які займаються сільським туризмом в Чернігівській області та представники туристичних компаній тощо.