Контактні телефони:

+38 (050) 556-82-05

+38 (050) 738-05-41

+38 (099) 121-70-05

Нещодавно у «Грунівській Січі» проводився семінар з шабельного бою

 

Розвиток сільського, зеленого, екологічного та інших видів туризму в Чернігівській області

В останні роки розвиток сільського зеленого туризму набув великої актуальності в Україні. Чернігівщина має всі умови для розвитку цього виду туризму, адже сільський зелений туризм має позитивний вплив на економіку Чернігівської області. 

З цією метою, 7 листопада у приміщенні Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації відбувся круглий стіл на тему: «Розвиток сільського, зеленого, екологічного та інших видів туризму в Чернігівській області. Стан та перспективи». 

Детальніше...

СІЛЬСЬКИЙ ТУРИЗМ – ВАЖЛИВИЙ ЧИННИК СІЛЬСЬКОГО РОЗВИТКУ

Українське село, яке завжди відігравало особливу роль у житті українського суспільства, на сьогодні зазнало значних матеріальних і демографічних втрат.Якщо невідкладно не вжити заходів на підтримку сільського розвитку на сталій основі (насамперед шляхом диверсифікації економіки, зайнятості та доходів населення), демографічна і поселенська криза може охопити до 48-50% загальної кількості районів. Ситуація із зайнятістю та можливостями працевлаштування на селі оцінюється як катастрофічна. Саме лише сільськогосподарське виробництво та зайнятість в аграрному секторі не в змозі забезпечити належний рівень доходів як основи якісних умов життя селян.

Детальніше...