Контактні телефони:

+38 (050) 556-82-05

+38 (050) 738-05-41

+38 (099) 121-70-05


Послуги

Садиба сільського зеленого туризму «Грунівська Січ»

Відпочити від міської суєти, відновити фізичні сили і побути з природою наодинці. Все це Ви зможете відчути на собі, лише 40 хвилин від міста. І Ви опиняєтеся в лісі , дихайте цілющим повітрям і насолоджуєтеся первозданної тишею.

Вам не будуть набридати сусіди і проїжджаючі машини. Тільки Ви і природа - 24 години на добу. У Нас Ви зможете поправити здоров'я, як своє, так і дітей - парним молоком прямо з-під корови з натуральним медом, зібраним з розташованої поруч пасіки.

Змішаний ліс подарує Вам незабутнє відчуття єднання з природою. Прогулянки по горбистих околицях повернуть і загострять відчуття молодості. У п'яти хвилинах ходьби , через заливний луг , протікає чистий Псел (вищєю течією від міста).

Садиба сільського зеленого туризму «Грунівська Січ» 

7 двокімнатних будиночків. У кожному будиночку - вода гаряча , холодна; каналізація; душ; туалет; умивальник; мікрохвильова піч; електрочайник; всі столові прилади; супутникове ТБ; постіль. - 500 грн./добу - будиночок (до 6 осіб).

- домашня кухня

- лазня

- корпоративный відпочинок

- екскурсії

Зв'язатися з нами дуже просто, телефонуйте за телефонами.

Як Нас знайти

19 км. від м. Суми, на території Краснопільського району, між селами Барилівка і Грунівка. (Суми-Баранівка-Чернеччина-Вільшанка-Барилівка)

Відкрийте для себе нові відчуття

Ви можете відпочити з друзями на природі, спробуєте щось нове для себе та своіх найкращіх друзів

Ми завжди раді Вам

Відпочити від міської суєти, відновити фізичні сили і побути з природою наодинці. Все це Ви можете відчути на собі, лише 40 хвилин від міста

Нічні прогулянки лісовими стежками

Нічні прогулянки на природі дозволять Вам краще подумати про головне і не переживати про роботу...

Найкращий відпочинок - на природі

У Нас Ви зможете відчути себе справжнісіньким туристом. А пейзажі, які відкриються перед Вами, не залишать Вас байдужим ні на хвилину.

Провести ніч під місяцем

Немає нічого краще, ніж провести ніч на природі. Усамітнитися в тихому куточку і відпочити душею.

Садиба сільського зеленого туризму «Грунівська Січ»

Відпочити від міської суєти, відновити фізичні сили і побути з природою наодинці. Все це Ви можете відчути насобі, лише 40 хвилин від міста. І Ви опиняєтеся в лісі, дихайте цілющим повітрям і насолоджуєтеся первозданної тишею.

Вам не будуть набридати сусіди і проїжджаючі машини. Тільки Ви і природа - 24 години на добу. У нас Ви можете поправити здоров'я, як своє, так і дітей - парним молоком прямо з-під корови з натуральним медом, зібраним з розташованої поруч пасіки.